Network Marketing Yazılımı Eğitimi

Sektörün çeşitli alanlarında 1999 yılından beri hizmet vermenin getirdiği bilgi ve birikimimizle ihtiyaçlara çözüm üretmede gösterdiğimiz çeşitlilik farkımızı ortaya çıkartıyor.

Eskiden ticaret İnternet olmadan yapılıyordu fakat artık internetsiz neredeyse yürütülemeyecek durumda olması bu alanda üretilen projeleri çeşitlendirdi.

E-Ticaretler, tek ürün satış siteleri, fırsat siteleri, kategori bazlı siteler derken ürün satışının ötesinde hizmet bazlı alanlar da internette yerini almaya başladı.

Eğitimimizi internetten, arkadaşlarımızı internetten, kitabımızı, hediyemizi, mutfak alışverişimizi bile artık internetten yapıyoruz.

Pazarlamanın internetle birlikte gelişmesi ile affilate sistemler, satıştan komisyon ödemeler gibi son kullanıcı bazında para kazanılabilen bir platformda oluşmuş oldu.

Uzun yıllardır yurt dışında doğrudan satış sistemi ile satış yapan firmalar kendilerine yeni üyeler bulmak, siparişleri online almak, duyuruları, ürünleri her şeyi burada yapmak için interneti aktif kullanmaya başladı.

Yurt dışında gelişen doğrudan satış alanına yönelik yazılım çalışmaları maalesef ülkemizde çok rağbet görmedi.

Küçük bir web tabanlı yazılım çözümü gibi başladığımız network marketing yazılımı içine girildikçe detaylanan bir standardı olmayıp firmadan firmaya farklılık gösteren uygulamaları ile bir paket program haline getirilemedi.

Web Çözüm Evi bu alanda geliştirdiği birbirinden farklı 40’in üzerinde network marketing projeleri ile sektörde ihtiyaç duyulan network marketing yazılımı ihtiyacına çözüm üretti.

Sürekli geliştirilen, her gün üzerine yeni modüller eklenen yazılım, web tabanlı olması ve tek platform üzerinden tüm işlemleri yürütmesi sebebi ile sektörde hem temsilcilere (üyelere) hem firma sahiplerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sistem üzerinde yazılımın yanında ihtiyaç duyulan önemli entegrasyonları ile üyelerle iletişim alanında büyük kolaylıklar sağlıyor. Sanal santral, sanal telefon, Toplu SMS, Toplu Email, Kargo Entegrasyonları, depo yönetimi, fatura yazdırma, tahsilat yönetimi, el terminali, barkod ile sipariş hazırlama, mobil uygulamalar ile firmaların yazılımla birlikte kullanmaya ihtiyaç duyabileceği her şeyi sisteme entegre ediyor ve kullandırıyor.

Web Çözüm Evi olarak Sizlerinde Network Marketing Yazılımı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

network-marketing-yazilimi-cozum-ortagi

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.