Network Marketing Yazılımı

  • Yayınlayan: admin

Network Marketing ( Çok Katlı Pazarlama, MLM ), temsilcilerin (üyelerin) belirli kurallar çerçevesinde  kazanç elde edebildiği bayilik distribütör gibi yapıların arada olmadığı üreticilerin son kullanıcılara  satış yaptığı doğrudan satış türüdür.

Bu sektörde temsilciler temel olarak iki şekilde kazanç elde etmektedirler.

Birincisi Network marketing sektöründe faaliyet gösteren firmaların üyeleri (temsilcileri, danışmanları, distribütörleri) kişisel veya ekip olarak yaptıkları satışlardan belirli kurallarla elde ettikleri (gelir) kazançtır.

İkincisi ise ekibin büyütülmesine yönelik kariyer primleri, satışların hızlandırılması için düzenlenen kampanyalardan elde edilen bonus kazançlar ile elde edilen kazançlardır.

Network marketing sistemi ile kişiler, kendi bağımsız işini kurabilir ve bunu geliştirebilirler.

Uzun yıllardır direkt pazarlama konusunda kazanmış olduğumuz tecrübelerimizi ve firmaların ihtiyacı olan bilgileri değerlendirerek hassas raporlar alınabilen Müşteri, Temsilci, Yönetici ve Şirketleri tam olarak birbirine entegre eden web tabanlı yazılımımızı geliştirdik.

Networking, Network Marketing, MLM,  Çok Katlı Pazarlama veya Doğrudan Satış  şeklinde adlandırılan firmalar açısından  Network Marketing Yazılımının kazanç oranlarını doğru şekilde dağıtması, üye hiyerarşisini  yani ağaç yapısını düzgün saklaması, satışların analiz edilebilmesi, stok takibi, üyelerle rahat iletişim kurulabilmesi  gibi bir çok konu hayati önem taşımaktadır.

Web Çözüm Evi Network Marketing Yazılımı esnek veri tabanı, güncel uygulamalara açık geliştirilebilir yapısı ile sektördeki profesyonel tek çözüm örneğidir.

Mevcut yapıların haricindeki ihtiyaçlarınız firmanız için revize edilip hızlıca  ihtiyaç duyduğunuz yazılıma sahip tüm modülleri oturmuş bir Network Marketing Yazılımını Sizin işletmenize entegre edebiliriz.

Web tabanlı doğrudan satış sistemi olan Network Marketing Yazılımı çözümü ürünümüz profesyonel yazılım, grafik ve medya danışmanlarımızın desteği ile bu sektöre girmek isteyenlere veya sektörde olanlar için vazgeçilemez çözümler sunmaktadır.

Web tabanlı geliştirdiğimiz yazılıma dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz gibi isterseniz belirli bir ip üzerinden bile kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki ekran görüntülerinde bir network marketing firması için yaptığımız uygulamadan ekran görselleri kullanılmıştır.

 

Sisteminizi kurduktan sonra yalnız bırakmıyoruz destekleyici ve geliştirici hizmetlerimizle sisteminizi büyütüyor canlı kalmasını sağlıyoruz.

Diğer tamamlayıcı hizmetlerle entegre ederek pratik çözümler sunuyoruz.

 

network marketing yazılım ek çözümler

 

Yazar: admin

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.